Главная/Новости

Новости

Шини Michelin обрані для комплектації Mercedes-AMG GT Black Series
26 ноября. 10:39
Содержимое: Компанія Michelin стає ексклюзивним постачальником шин для найпотужнішого серійного автомобіля, коли-небудь випущеного німецьким виробником - Mercedes-AMG GT Black Series. Автомобіль з інноваційним двигуном V8 потужністю 730 л. с. встановив новий рекорд в сегменті дорожніх автомобілів на «Нордшляйфе» (20,832 км) траси «Нюрбургринг» (Nürburgring Nordschleife), подолавши його за 6 хвилин 48,047 секунди. Новий автомобіль Mercedes-AMG GT Black Series з сучасною електронною системою управління і гоночними аеродинамічними властивостями став справжнім викликом для команди Michelin. В рамках співпраці були розроблені дві версії шин: перша - в якості...
Зустрічаємо нову шину для сільськогосподарської причіпної техніки.
07 октября. 15:34
Содержимое: Друзі, з понеділком! Зустрічаємо нову шину на виробництві великогабаритних шин: IMP 500/50 R17 для сільськогосподарської причіпної техніки.
Випробування шин на високоточному обладнені Gibitre
01 октября. 10:08
Содержимое: Сервис-менеджер компании «Gibitre» Джузеппе Зазара, который прибыл в Украину, как только были открыты границы для рабочих визитов иностранных граждан, проводит обучение специалистов центральной заводской лаборатории. Испытания на высокоточных приборах итальянского производителя «Gibitre»: Abrasion Check предназначен для определения износостойкости шин. De Mattia Fatigue Check - для динамических испытаний на усталостную выносливость при растяжении и продольном изгибе. Tensor Check - для определения механических свойств материалов под воздействием различных повреждений: растяжение, сжатие и сгиба.
20 ДЮЙМ: набираємо швидкість продажів
21 февраля. 14:59
Содержимое: Пів року тому компанія "ROSAVA" перша серед країн СНД випустила 20-ти дюймову шину для легкових автомобілів! Це славнозвісна літня PREMIORRI Solazo S PLUS (235/55R20 102 W). Її продаж розпочався з вересня 2019-го. Сьогодні кількість проданих перевищило позначку 1000 штук. Щодня надходять замовлення саме на цей дюйм. І ми готові!  Адже попереду літній сезон 2020 і шини медіум класу з асиметричним рисунком протектора – це саме те, на що потрібно звернути увагу! Повний перелік за посиланням: PREMIORRI Solazo S PLUS. А ми нагадаємо, чим така особлива лінійка Solazo S PLUS, яка випускаються в 21 типорозмірі з різною шириною протектора і висотою...
С Новым 2020 Годом дорогие партнеры и клиенты ООО "ТД Промагроторг"!!!
28 декабря. 12:54
Содержимое: Пускай Новый 2020 год принесет Вам много радости и щастья! Желаем Вам крепкого здоровья, удачи, мира и благополучия!    

Страницы