Главная/Новости/Шини Michelin обрані для комплектації Mercedes-AMG GT Black Series

Новости

26 ноября. 10:39
Шини Michelin обрані для комплектації Mercedes-AMG GT Black Series
Шини Michelin обрані для комплектації Mercedes-AMG GT Black Series

Компанія Michelin стає ексклюзивним постачальником шин для найпотужнішого серійного автомобіля, коли-небудь випущеного німецьким виробником - Mercedes-AMG GT Black Series. Автомобіль з інноваційним двигуном V8 потужністю 730 л. с. встановив новий рекорд в сегменті дорожніх автомобілів на «Нордшляйфе» (20,832 км) траси «Нюрбургринг» (Nürburgring Nordschleife), подолавши його за 6 хвилин 48,047 секунди.

Новий автомобіль Mercedes-AMG GT Black Series з сучасною електронною системою управління і гоночними аеродинамічними властивостями став справжнім викликом для команди Michelin. В рамках співпраці були розроблені дві версії шин: перша - в якості первинної комплектації як для доріг загального користування, так і для гоночної траси (м'яка гумова суміш, MO1A). Друга версія призначена виключно для гоночної траси (жорстка гумова суміш, MO2) і доступна в якості модифікації в центрах AMG.

Версія Michelin Pilot Sport Cup 2 R, пропонована в якості первинної комплектації (м'яка), забезпечує найвищий рівень характеристик, дозволяючи водієві насолодитися захоплюючими дух заїздами на трасі. Жорстка версія сприяє стійкості в поворотах на високій швидкості і при більш високій температурі. Це забезпечує незмінно чудові характеристики коло за колом.

Обидві версії шини Michelin Pilot Sport Cup 2 R сертифіковані для експлуатації на дорогах загального користування (в США і Європі - тільки версія MO2).

Інженери Michelin кілька місяців невпинно працювали з технічними фахівцями Mercedes, щоб розкрити весь потенціал автомобіля Mercedes-AMG GT Black Series. Вимоги до шин і рівнем характеристик, які були необхідні Mercedes-AMG, зажадали від розробників Michelin спеціальних рішень для конкретної моделі.

Початкова розробка грунтувалася на суперспортивним шині Michelin Pilot Sport Cup 2 R, яка вже принесла кілька рекордів у скарбничку компанії Michelin. Потім розробники поступово переробили її конструкцію. Нові індивідуальні рішення дозволили посилити поперечну жорсткість, важливу для стійкості надпотужних автомобілів.

Отримана в результаті шина ідеально відповідає високим запитам Mercedes-AMG GT Black Series і здатна реалізувати всі характеристики і задоволення від водіння, пропоновані автомобілем.

Шини Michelin обрані для комплектації Mercedes-AMG GT Black Series

Новий автомобіль Mercedes-AMG GT Black Series розроблений відповідно до гоночної моделлю GT3, яка бере участь у багатьох чемпіонатах з мотоспорту різних серій по всьому світу.

Удосконаливши конструкцію шини, інженери Michelin звернули увагу на вибір гумової суміші. Вони скористалися рішеннями, які вже застосовувалися компанією на треку, для поєднання відмінних характеристик, доступності та легкої керованості.

Завдяки багаторічному досвіду участі в таких дисциплінах автоспорту, як чемпіонат світу з автогонок на витривалість, 24 години Ле-Мана, IMSA WeatherTech в США, Super GT в Японії і в численних гонках категорії GT3 компанія Michelin накопичила безпрецедентний досвід і експертизу в розробці гоночних шин для автомобілів GT.

Це унікальна спадщина також стало основою Michelin Pilot Sport Cup 2 R для автомобіля Mercedes-AMG GT Black Series в двох варіантах: м'якому і жорсткому - термінологія, яка часто використовується в світі гонок.

Обидві версії шини Michelin Pilot Sport Cup 2 R для автомобіля Mercedes-AMG GT Black Series відрізняються особливими елементами дизайну і стилізованими, легко впізнаваними боковинами.

На боковинах Michelin Pilot Sport Cup 2 R - MO1A розміщений ексклюзивний виразний малюнок, що підкреслює силует AMG GT Black Series. У дизайні використовується технологія «Premium Touch» - фірмовий картатий орнамент Michelin, завершальний образ автомобіля.

Версія MO2 отримала офіційний кольоровий логотип Michelin Motorsport, передає дух гоночної траси.

Джерело: Сайт Мішлен